Dobijeni kyu i dan pojasevi 2004.

na ispitima tokom godine

  2001 2002 2003 2004 2005 2006
  ispita kyu-dan ispita kyu-dan ispita kyu-dan ispita kyu-dan ispita kyu-dan ispita kyu-dan
  1."Zemun" 2 22 4 42 4 41 5 44 5 66 5 44
  2."Shin Ken" 2 16 3 50 3 25 3 32 2 19 3 18
  3."IKEDA" 444 60 2 42 3 32 4 78 3 65 3 44
  4."Daitokan" 0 0 3 23 1 3 3 11 3 21 2 14
  5."Taurunum" -   1 1 1 7 2 8        
  6. "Ronin" -   1 2 1 1 0 0 3 28 4 65
  7."Arena" -   0 0 4 17 1 9 3 49 2 27
  8."Sensei" -           4 61 3 49 3 56
  9."Tenšin" -           3 27 3 34    
 10."Katana"             1 1 1 7 - -
 11."IKEDA 2"             1 7 3 18 2 10
 12."IKEDA 3"             1 10 3 22 1 11
 13."IKEDA 4"                 2 26 4 46
 14."Yamatokan"                 2 7 4 4
 15."Kyofu"                 2 23 3 21
 16."Wakiaikan"                 0 0 1 7
 17."Budo"                 2 12 3 30
  dan pojaseva 0 0 1 10 1 3 1 6 1 7 1 12
  Ukupno: 11 145 14 170 18 126 26 291 38 432 41 400

face_new/sasa0.jpg

Polaganja 2006.

Pogledajte

face_new/sasa0.jpg

Polaganja 2005.

Pogledajte

face_new/sasa0.jpg

Polaganja 2004.

Pogledajte

face_new/sasa0.jpg

Polaganja 2003.

Pogledajte

face_new/sasa0.jpg

Polaganja 2002.

Pogledajte

face_new/sasa0.jpg

Polaganja 2001.

Pogledajte

 2004.

 26. "IV zimski aikido seminar"

Beograd, 19. 12. 2004.

ispitivač: Saša Obradović

1.KYU: Ivan Todorović, Aleksandar Punoš 2.KYU: Radosav Dakić
3.KYU: Kanako Tsuda, Igor Živković
4.KYU: Darko Đukić, Ivan Nikolić, Irina Kulić, Ervin Duspara, Marko Petrović
6.KYU: Miljana Dželetović

 25. "IV zimski aikido seminar"

Beograd, 19. 12. 2004.

ispitivač: Novak Jerkov

1.KYU: Ana Jovanović
4.KYU: Miloš Marković, Aleksandra Mikan, Ana Janković, Novak Vujičić, Srđan Dujović
5.KYU: Tatjana Belić, Marko Krsmanović
6.KYU: Nebojša Mrmak, Marko Đokić, Dejan Pećanac, Uroš Obradović

 24. AD "Zemun"

Zemun, 12. 12. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
6.KYU: Mladen Sudžuk
7.KYU: Aleksandar Kecojević, Zorana Vučenović, Petra Bojanović
8.KYU: Filip Blagojević, Andrej Pavićević Čorak, Milica Sudžuk, Mateja Dobrodolac, Bojana Ivanović, Luka Jovičić, Nikola Katuševski

 23. AD "IKEDA"

Niš, 28. 11. 2004.
ispitivač: Igor Strahinić
7.KYU: Anđela Radovanović, Vuk Radovanović, Nemanja Tošić
8.KYU: Ilija Jovanović, Kristijan Buzaki, Pavle Jovančić, Petar Jovančić
9.KYU: Petar Krstić
10.KYU: Nikola Krstić, Marko Mišić, Marko Ugrenović, Ognjen Ilić, Mihajlo Jančić, Katarina Pavlović, Vukota Šugić, Nikola Anđelković, Filip Stojanović

 22. AD "IKEDA 2"

Niš, 28. 11. 2004.
ispitivač: Igor Strahinić
10.KYU: Nikola Mladenović, Danilo Simić, Borivoje Dinić, Jelena Dinić, Ljuba Vučković, Poleksija Vučković, Ivan Pavlović

 21. AD "IKEDA 3"

Niš, 28. 11. 2004.
ispitivač: Dragan Antić
10.KYU: Darko Stojković, Jovan Janković, Vladan Savić, Vladica Bošković, Dušan Mitrović, Nikola Veljković, Jovan Stević, Marko Nikolić, Aleksandar Stević, Nikola Kostić

 20. AD "Sensei"

Niš, 28. 11. 2004.
ispitivač: Dragan Antić
8.KYU: Bratislava Pešić, Predrag Ružić
10.KYU: Andrijana Nović, Vuk Jordanov, Đorđe Milenković

 19. AD "Tenšin"

Niš, 28. 11. 2004.
ispitivač: Dragan Antić
9.KYU: Nikola Milanović, Anđela Milanović, Marko Pešić, Aleksa Avramov, Teodora Avramov
10.KYU: Predrag Mladenović

 18. AD "Daitokan"

Požarevac, 30. 10. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
5.KYU: Danijela Milenković
6.KYU: Ivan Anastasijević, Tijana Mikić, Zoran Despotović, Nikola Pavlović
8.KYU: Nikola Kamenović

 17. AD "Zemun"

Zemun, 25. 7. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
3.KYU: Dušan Bajagić

 16. AD "Daitokan"

Zemun, 25. 7. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
4.KYU: Vladan Veljković, Pavle Vujisić, Srđan Stanković
6.KYU: Danijela Milenković

 15. AD "IKEDA"

Niš, 27. 6. 2004.
ispitivači: S. Obradović, I.strahinić, D.Antić
1.KYU: Dejan Žikić, Marko Tatar
2.KYU: Suzana Rakić, Branislav Cvetković
3.KYU: Brankica Simić
4.KYU: Srđan Đorđević, Mirko Tasić
5.KYU: Nenad Mitić, Vladan Veljković, Vladimir Karanfilović, Nenad Živković, Vladimir Stanković, Marko Jeremić
6.KYU: Željko Livaja, Marko Nikolić, Radmila Projević, Ninoslav Nikolić, Stefan Stojanović, Stevan Đorđević
7.KYU: Miloš Marković
8.KYU: Anđela Radovanović, Vučko Radovanović
9.KYU: Ilija Jovanović, Uroš Đorđević, Kristijan Buzaki, Janko Ristić, Pavle Jovančić, Petar Jovančić, Nikola Rangelov

 14. AD "Sensei"

Niš, 27. 6. 2004.
ispitivači: S. Obradović, I.strahinić D.Antić
3.KYU: Oliver Rudaj
5.KYU: Miloš Nedeljković, Bojan Ilić, Bojan Marković, Violeta Nikolić, Anđelina Milošević, Miloš Stanojković, Jelena Ivković, Miljana Đorđević, Aleksandar Janković, Nenad Rajković, Radomir Veličković
6.KYU: Ivana Tlačinac, Milica Nikolić, Zoran Koneski, Nikola Ivanović, Petar Pešić, Milan Veličković, Ivan Rašić, Milan Sremac, Vera Milenković, Zoran Cvetanović
8.KYU: Andrija Ivković
9.KYU: Goran Bundić, Jovan Milovanović, Bratislava Pešić, Miloš Andrejević, Ivana Cvetanović, Jovana Cvetanović, Lazar Pavlović, Predrag Ružić

13. AD "Tenšin"

Niš, 27. 6. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
1.KYU: Aleksandar Petrović

 12. AK "Shin Ken"

Beograd, 24. 6. 2004.
ispitivač: Novak Jerkov
2.KYU: Pešić Srđan
5.KYU: Kostadinović Jasmina, Jovanović Aleksandra, Biljetina Zlatica
6.KYU: Blagojević Miloš, Bosić Igor

 11. AD "Tenšin"

Niš, 26. 6. 2004.
ispitivač: Igor Strahinić
6.KYU: Jordanov Danijel, Janačković Marko, Savić Damir, Nikolić Miljan, Pančić Dimitrije, Mladenović Dušan, Božilović Dušan, Surlandžis Milan, Pejčić Marija, Todorović Sanja, Zlatanov Viktor, Jordanov Dragan
10.KYU: Milošević Lazar, Mitrović Nikola, Avramov Teodora, Avramov Aleksa, Milanović Anđela, Milanović Nikola, Tošić Andrija, Marko Pešić

 10. AD "Taurunum"

Zemun, 16. 6. 2004.
ispitivač: Vladimir Pelegrin
5.KYU: Miodrag Matić, Predrag Stojisavljević, Aleksandar Božić, Maja Simić, Enis Škrijelj, Danijel Ilievski

 9. AD "Zemun"

Zemun, 30. 5. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
2.KYU: Katarina Obradović, Vanja Kaluđerović
3.KYU: Olivera Ivanović
4.KYU: Mihajlo Kulić
5.KYU: Kanoko Tsuda, Darko Đukić, Ervin Duspara, Marko Petrović, Aleksandar Sarić
6.KYU: Filip Žarković, Vladimir Žarković
8.KYU: Anka Jović, Aleksandar Kecojević

 8. AK "Arena"

Beograd, 26. 4. 2004.
ispitivač: Nebojša Oklobdžija
3.KYU: Marko Čaković
6.KYU: Miloš Đurđević, Vasilije Kićović, Igor Popadić
9.KYU: Aca Spasojević
11.KYU: Sara Pančić, Vuk Radenković, Adam Alić
12.KYU: Tamara Nešić

 7. AD "Sensei"

Niš, 25 4. 2004.
ispitivač: Dragan Antić
9.KYU: Andrija Ivković
10.KYU: Dušan Jovanović, Dušan Jovanović, Goran Bundić, Jovan Milovanović, Bratislava Pešić, Predrag Ružić

 6. AD "IKEDA"

Niš, 25 4. 2004.
ispitivač: Dragan Antić
6.KYU: Milan Živanović
8.KYU: Miloš Marković
9.KYU:
Anđela Radovanović, Vuk Radovanović
10.KYU:
Kristijan Buzaki, Nikola Rangelov, Marko Nedeljković, Ilija Jovanović, Petar Krstić, Radoš Veljković, Pavle Jovančić, Petar Jovančić, Uroš Đorđević

 5. AK "Shin Ken"

Beograd, 22. 4. 2004.
ispitivač: Novak Jerkov
2.KYU: Vlade Satarić, Tamara Drljević, Martin Gvozdić
3.KYU: Boban Marinković
5.KYU: Srđan Dujović, Novak Vujičić, Miloš Marković, Ana Janković, Aleksandra Mikan
6.KYU: Marko Krsmanović, Tatjana Belić, Tijana Kostić, Bojana Krivokapić, Marija Bursać

 4. MEĐUNARODNI SEMINAR 2004.

Zemun, 17. 4. 2004.

ispitivač: Gordon Džons

 1.DAN: Srđan Rusić, Nemanja Stanisavljević, Milan Likić, Milorad Mirčetić, Ado Budimlić. Marija Đorđević

 3. AD "Zemun"

Zemun, 29. 2. 2004.
ispitivač: Saša Obradović
1.KYU: Predrag Tadić
2.KYU: Ivan Todorović
4.KYU: Igor Živković
5.KYU: Mihajlo Milošević, Gvozden Delić
6.KYU: Darko Đukić
7.KYU: Filip Žarković

 2. AD "Sensei"

Niš, 1 2. 2004.
ispitivači: I. Strahinić, D. Antić
6.KYU: Miloš Stanojković, Bojan Ilić, Miloš Nedeljković, Sanja Đorđević, Bojan Marković, Violeta Nikolić, Anđelina Milošević, Jelena Petrović, Jelena Ivković, Miljana Đorđević, Aleksandar Janković, Nenad Rajković, Radomir Veličković
10.KYU: Miloš Andrejević, Ivana Cvetanović, Jovana Cvetanović, Lazar Pavlović, Natalija Krstić

 1. AD "IKEDA"

Niš, 1 2. 2004.
ispitivači: I. Strahinić, D. Antić
5.KYU: Ivana Đorđević, Srđan Đorđević, Strahinja Milovanović, Ivan Mitić, Mirko Tasić
6.KYU: Milan Noro, Danilo Zdravković, Vladimir Stanković, Ivan Milijić, Nenad Živković, Nenad Mitić, Vladan Veljković
7.KYU: Milan Živanović
8.KYU: Luka Stevandić
9.KYU: Miloš Marković
10.KYU: Janko Ristić, Vuk Radovanović, Anđela Radovanović, Bogdan Slavić

Gore

Gde vežbati?

Beograd i Zemun:
AD "Zemun"
AD "Yamatokan"
AD "Dunav"

Bela Crkva:
AK "Alfa"

Beška:
AD "Kaizren"

Inđija:
AD "Kaizren"

Kruševac:
AD "Kruševac"
AD "Yamato Nadeshiko"

 

Krčedin:
AD "Kaizen"

Merošina:
AD "Taka"

Niš:
AD "IKEDA"
AD "Sensei"
AD "Taka"

Novi Banovci:
AD "Dunav"

 

Novi Sad:
AD "Budokan"
AD "Marko"

Novi Karlovci:
AD "Kaizen"

Novi Slankamen:
AD "Kaizen"

Požarevac:
AD "Daitokan"

Sokobanja:

AD "Ozren"

Aikikai Srbije

Novosti
kod nas i u svetu

Ispiti za kyu i dan 2017.
ispiti u okviru Aikikaija Srbije

Seminari - predstojeći u ovoj godini
najavljeni seminari Aikikai Srbije

Ispiti za dan 2001 - 2017.
lista kandidata koji su dobili dan pojas

Dan promocije - FOTO
svečana dodela diploma za dan

Aikido Wold Headquarters

Aikikai Srbije je punopravni član AIKIKAI FONDATION - Aikido World Headquartersa ili kraće Aikikai Hombu dođo organizacije.

Od ove organizacije nakon uspešnog ispita za dan dobijate diplome sa potpisom Moriteru Uešibe i Yudansha card, međunarodni aikido pasoš.

Aikido World Headquarters
zvanični web sajt organizacije

  Indeks sajta Aikikai Srbije